در این وب‌سایت www.HamidAlikhani.com قصد داریم با ارائه محتوای علمی و انگیزشی، جدید‌ترین و بروزترین مباحث مرتبط با آموزش تکنیک‌ها و مهارت‌های موفقیت و توسعه فردی را با شما به اشتراک بگذاریم. این آموزش‌ها کوچینگ و مباحث مرتبط با توسعه فردی ... را شامل خواهد شد.

وب‌سایت مدرسه توسعه فردی حمید علیخانی، کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و رعایت کلیه قوانین در این وب‌سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html می‌باشد.

در این وب‌سایت، با ارائه مقالات و مطالب آموزشی صوتی و تصویری تلاش می‌نمائیم تا مخاطبین با مطالعه و بررسی‌های لازم، بهترین مدل را برای طراحی و تدوین سبک زندگی خود، با توجه به شرایط، امکانات و توانمندی‌های موجود، انتخاب نمایند.

لطفا به نکات ذیل توجه بفرمائید:

شما می‌توانید از تمامی مطالب قرارداده شده در سایت استفاده نموده و درصورت تمایل و نیاز، با ذکر منبع آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

سوالات و اشکالات خود را می‌توانید به آدرس ایمیل info@HamidAlikhani.com  ارسال کرده و یا در بخش نظرات سایت، با ما درمیان بگذارید.

لطفاً سوالات خود را بصورت دقیق و واضح را برای ما ارسال نمائید تا پاسخگویی به صورت دقیق‌تر و موثرتری صورت گیرد و از ارسال مطالب نامرتبط خودداری فرمایید.

لطفا سوالات و نظرات خود را جهت سهولت و تسریع در پاسخگویی، به زبان فارسی ارسال نمایید.

در ارسال نظرات لطفاً شئونات اخلاقی و فرهنگی را رعایت نموده و در ارسال نظرات و پاسخ به نظرات سایر دوستان، از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری نمایید. بدیهی است، مسئولیت نوشته‌ها و نظرات کاربران در این وب‌سایت، به عهده خود افراد می‌باشد، بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

تحلیل‌ها، نظرات و نوشته‌های کاربران وب‌سایت، نظر شخصی آن‌ها بوده و مدرسه توسعه فردی حمید علیخانی، هیچگونه مسئولیتی در صحت و سقم اینگونه موارد ندارد.

چند نکته مهم:

انتقال اطلاعات که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز خواهد ‌شد از طریق اینترنت یا هر شبکه‌ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل نداشته و یا نفوذ‌پذیر خواهد بود. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. این وب‌سایت، مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیان‌های مادی و یا غیر مادی‌ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می‌شوید را نمی‌پذیرد.

مدرسه توسعه فردی حمید علیخانی خود را متعهد می‌داند تا به عنوان مسئول وب‌سایت، تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات شخصی که کاربران در اختیار این وب‍سایت قرار داده‌اند انجام داده و در جهت حفظ و صیانت از این اطلاعات محرمانه، تمام تلاش خود را مبذول دارد، بدیهی است درصورتیکه این اطلاعات توسط حملات سایبری توسط هکرها و ... و به صورت غیرعمدی و بدون اطلاع، در دسترس اشخاص ثالثی قرار گیرد، مدیران این وب‌سایت، مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

مدرسه توسعه فردی حمید علیخانی، محق است بدون اطلاع و اعلام قبلی به کلیه مخاطبین، تغییرات مورد نظر خود را در قوانین و ضوابط وب‌سایت، اعمال نماید. استفاده پیوسته از وب‌سایت دلیل بر موافقت کاربران با  سیاست حفظ حریم‌خصوصی تعیین شده بوده و شرایط و ضوابط جدید در آینده، برحسب صلاحدید مجموعه، به این صفحه اضافه خواهد شد.

 

- از همراهی شما، سپاسگزاریم.